Stokta
STM
STM32F429BIT6 - IC-32F429B MCU 32BIT 2MB FLASH 208LQFP
₺666.17
Vergisiz Fiyat: ₺555.15
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP208 |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 3.6 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Hız | 180 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 2 MB |
| RAM Boyutu | 256 kB |
| I/O Sayısı | 168 |
| EEPROM Boyutu | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | ARM M4 32b MCU+FPU, 225DMIPS, 2MB Flash/256+4KB RAM, USB OTG HS/FS, Ethernet |
STM32F429BIT6 - IC-32F429B MCU 32BIT 2MB FLASH 208LQFP
₺666.17
