Stokta
NXP
LPC2368FBD100K - IC-2368 ARM7 MCU FLASH 512K LQFP100
₺1,087.75
Vergisiz Fiyat: ₺906.46
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | NXP |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP100 |
| Besleme Voltajı | 3 to 3.6 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 16/32 Bit |
| Hız | 72 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 512 kB |
| RAM Boyutu | 58 kB |
| I/O Sayısı | 70 |
| EEPROM Boyutu | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | Single-Chip 16-Bit/32-Bit Microcontrollers; Up to 512 kB Flash with ISP/IAP, Ethernet, USB 2.0, CAN, and 10-Bit ADC/DAC |
LPC2368FBD100K - IC-2368 ARM7 MCU FLASH 512K LQFP100
₺1,087.75
