Stokta
ELAN
EM78F651NBPJR - IC-78F651NBPJ MICROCONTROLLER DIP16 ELAN
₺53.75
Vergisiz Fiyat: ₺44.79
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | ELAN |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP16 |
| Besleme Voltajı | 2.2 to 3.6 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 8 Bit |
| Hız | 4 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 1 K x 13 |
| RAM Boyutu | 80 B |
| I/O Sayısı | 14 |
| EEPROM Boyutu | 128 B |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | 8-Bit Flash and CMOS Technology |
EM78F651NBPJR - IC-78F651NBPJ MICROCONTROLLER DIP16 ELAN
₺53.75
