Stokta
ATMEL-MICROCHIP
AT91SAM7S128D-AU - IC-AT49F040 FLASH 4MBIT 90NS 32TSOP ATMEL
₺249.01
Vergisiz Fiyat: ₺207.51
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | ATMEL-MICROCHIP |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP64 (10x10mm) |
| Besleme Voltajı | 1.65 to 1.95 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 16/32 Bit |
| Hız | 55 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 128 kB |
| RAM Boyutu | 32 kB |
| I/O Sayısı | 32 |
| EEPROM Boyutu | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | ARM-Based Flash Microcontroller |
AT91SAM7S128D-AU - IC-AT49F040 FLASH 4MBIT 90NS 32TSOP ATMEL
₺249.01
