74HCT393D,652 - IC-74 BINARY COUNTER DL 4BIT 14SO
- Marka: NEXPERIA
- Ürün Kodu: 74HCT393D,652
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺11.80
- Vergisiz Fiyat: ₺9.84
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Counter ve Dividers Entegreleri |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Sayım Hızı | 107 MHz |
| Bit Sayısı | 4 Bit |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Tetikleme Tipi | Negative Edge |
| Zamanlama | None |
| Sıfırlama | Asynchronous |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Dual 4 Bit Binary Ripple |
Etiketler: IC-74 BINARY COUNTER DL 4BIT 14SO, 74HCT393D, 652

