Stokta
JAUCH QUARTZ
Q 0.032768-MTF32-12.5-10 - XTAL TH 32.768 kHz 12.5PF 100PPM 85C
₺7.30
Vergisiz Fiyat: ₺6.09
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | JAUCH QUARTZ |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Seriler | MTF32 |
| Kılıf / Kasa | Cylindrical-Radial |
| Frekans | 32.768 kHz |
| Kapasitans | 12.5 pF |
| Frekans Toleransı | ±10 PPM |
| Frekans Stabilitesi | N/A |
| Eşdeğer Seri Direnç (ESR) | 30 k Ohms |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 3 mm |
| Uzunluk | 8 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Q 0.032768-MTF32-12.5-10 - XTAL TH 32.768 kHz 12.5PF 100PPM 85C
₺7.30
