Stokta
MTRON PTI
M12522JM25.00000 - CRYSTAL 25MHz 18pF SMD
₺156.00
Vergisiz Fiyat: ₺130.00
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | MTRON PTI |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | M1252 |
| Kılıf / Kasa | 4-SMD |
| Frekans | 25 MHz |
| Kapasitans | 18 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 2.5 mm |
| Genişlik | 2 mm |
| Yükseklik | 0.65 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
M12522JM25.00000 - CRYSTAL 25MHz 18pF SMD
₺156.00
