Stokta
KLS ELECTRONIC
KLS14-HC-49U-17.7344-50 - CRYSTAL 17.734475MHz HC49U 50pF 50PPM BULK
₺12.03
Vergisiz Fiyat: ₺10.02
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Seriler | KLS14 |
| Kılıf / Kasa | HC-49U |
| Frekans | 17.7344 MHz |
| Kapasitans | 50 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 11.05 mm |
| Genişlik | 4.65 mm |
| Yükseklik | 13.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
KLS14-HC-49U-17.7344-50 - CRYSTAL 17.734475MHz HC49U 50pF 50PPM BULK
₺12.03
