Stokta
KLS ELECTRONIC
KLS14-HC-49S-6.000-20 - CRYSTAL 6MHz 20pF HC49S SHORT BULK
₺10.29
Vergisiz Fiyat: ₺8.57
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Seriler | KLS14 |
| Kılıf / Kasa | HC-49S |
| Frekans | 6 MHz |
| Kapasitans | 20 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 11.5 mm |
| Genişlik | 5 mm |
| Yükseklik | 3.68 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
KLS14-HC-49S-6.000-20 - CRYSTAL 6MHz 20pF HC49S SHORT BULK
₺10.29
