Stokta
ABRACON
ABLS-3.6864MHZ-B2-T - CRYSTAL 3.6864MHz HC49S 18pF SMD TR
₺19.09
Vergisiz Fiyat: ₺15.91
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | ABRACON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | ABLS |
| Kılıf / Kasa | HC-49/US |
| Frekans | 3.6864 MHz |
| Kapasitans | 18 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 11.4 mm |
| Genişlik | 4.7 mm |
| Yükseklik | 4.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
ABLS-3.6864MHZ-B2-T - CRYSTAL 3.6864MHz HC49S 18pF SMD TR
₺19.09
