Stokta
TXC
8Y-27.120MEEQ-T - CRYSTAL 27.12MHz 10PPM 10pF SMD
₺311.26
Vergisiz Fiyat: ₺259.39
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | TXC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | 8Y |
| Kılıf / Kasa | 4-SMD |
| Frekans | 27.12 MHz |
| Kapasitans | 10 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 2 mm |
| Genişlik | 1.6 mm |
| Yükseklik | 0.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
8Y-27.120MEEQ-T - CRYSTAL 27.12MHz 10PPM 10pF SMD
₺311.26
