Stokta
CTS
632L3I048M00000 - CRYSTAL OSC.48MHz HCMOS SMD
₺190.50
Vergisiz Fiyat: ₺158.75
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Osilatörler |
| Üretici Firma | CTS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | 632 |
| Kılıf / Kasa | 4-SMD |
| Frekans | 48 MHz |
| Kapasitans | 15 pF |
| Frekans Toleransı | N/A |
| Frekans Stabilitesi | ±50 PPM |
| Besleme Voltajı | 3.3 V |
| Çıkış | HCMOS |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 2.5 mm |
| Yükseklik | 1 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
632L3I048M00000 - CRYSTAL OSC.48MHz HCMOS SMD
₺190.50
