Stokta
HOPERF
40602700191 - CRYSTAL 27.1412MHz 15pF 20PPM 3.2x2.5X0.7mm SMD
₺10.44
Vergisiz Fiyat: ₺8.70
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | HOPERF |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | N/A |
| Kılıf / Kasa | 4-SMD |
| Frekans | 27.1412 MHz |
| Kapasitans | 15 pF |
| Frekans Toleransı | ±10 PPM |
| Frekans Stabilitesi | ±20 PPM |
| Eşdeğer Seri Direnç (ESR) | 30 Ohms |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 2.5 mm |
| Yükseklik | 0.7 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
40602700191 - CRYSTAL 27.1412MHz 15pF 20PPM 3.2x2.5X0.7mm SMD
₺10.44
