Stokta
HOPERF
40602600122 - CRYSTAL OSC.26MHz QUARTZ +/-10PPM 15pF SMD3225
₺5.96
Vergisiz Fiyat: ₺4.97
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | HOPERF |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | N/A |
| Kılıf / Kasa | 4-SMD |
| Frekans | 26 MHz |
| Kapasitans | 15 pF |
| Frekans Toleransı | ±10 PPM |
| Frekans Stabilitesi | ±20 PPM |
| Eşdeğer Seri Direnç (ESR) | 40 Ohms |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 2.5 mm |
| Yükseklik | 0.7 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
40602600122 - CRYSTAL OSC.26MHz QUARTZ +/-10PPM 15pF SMD3225
₺5.96
