Stokta
OEM
3.2768MHZ-HC49U - CRYSTAL 3.2768MHz HC49U 50pF 50PPM THT
₺9.76
Vergisiz Fiyat: ₺8.13
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | OEM |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Seriler | N/A |
| Kılıf / Kasa | HC-49U |
| Frekans | 3.2768 MHz |
| Kapasitans | 50 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 11 mm |
| Genişlik | 4.7 mm |
| Yükseklik | 13.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
3.2768MHZ-HC49U - CRYSTAL 3.2768MHz HC49U 50pF 50PPM THT
₺9.76
