Stokta
KEMET
EFF(01)-240X240T0800 - EFF FLEX SUPPRESSOR SHEET 0.1MM 240X240
₺4,149.08
Vergisiz Fiyat: ₺3,457.56
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Koruyucu ve Emici Materyaller |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | EFF |
| Uzunluk | 240 mm |
| Genişlik | 240 mm |
| Yükseklik | 0.1 mm |
| Montaj Tipi | Non-Conductive, Single Sided |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
EFF(01)-240X240T0800 - EFF FLEX SUPPRESSOR SHEET 0.1MM 240X240
₺4,149.08
