Stokta
FH SHIELDING
641320601 - Thermal PAD 5*3*5 H300soft/gray
₺4.70
Vergisiz Fiyat: ₺3.91
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Koruyucu ve Emici Materyaller |
| Üretici Firma | FH SHIELDING |
| Paket Tipi | SHEET |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Özellikler | N/A |
| Materyal | N/A |
| Uzunluk | 5 mm |
| Genişlik | 5 mm |
| Yükseklik | 3 mm |
| Yapışkan Bant Kalınlığı | N/A |
| Montaj Tipi | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -50 °C ~ +200 °C |
641320601 - Thermal PAD 5*3*5 H300soft/gray
₺4.70
