Stokta
HENGTAI
DA05015B24UF-A01 - FAN 50x50x15MM 24V 0.12A 2.88W 6500RPM BB 900M
₺322.71
Vergisiz Fiyat: ₺268.93
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| SKU / Model | DA05015B24UF-A01 |
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | HENGTAI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 50x50x15 |
| Nominal Voltaj | 24 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.06 A |
| Nominal Güç | 1.44 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 6500 RPM |
| Hava Akışı | 16.23 CFM |
| Ses Seviyesi | 35.6 dB-A |
| Pin Yapısı | 3 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |
DA05015B24UF-A01 - FAN 50x50x15MM 24V 0.12A 2.88W 6500RPM BB 900M
₺322.71
