Stokta
VENTUS
VCD13319023AC41MA - FAN BLOWER 254X182X172 1500RPM CAP133MM
₺6,157.68
Vergisiz Fiyat: ₺5,131.40
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| SKU / Model | VCD13319023AC41MA |
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Salyangoz Fanlar |
| Üretici Firma | VENTUS |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 262x180x170 |
| Nominal Voltaj | 230 V |
| AC/DC | AC |
| Nominal Akım | N/A |
| Nominal Güç | 190 W |
| Frekans | 50 Hz |
| Hız | 1500 RPM |
| Hava Akışı | N/A |
| Ses Seviyesi | 62 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Metal |
| Kanat Sayısı | None |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
VCD13319023AC41MA - FAN BLOWER 254X182X172 1500RPM CAP133MM
₺6,157.68
