Stokta
VENTUS
200281-FD123824B48 - FAN 120x120x38MM 24V 0.80A 19.20W 4800RPM BB
₺636.97
Vergisiz Fiyat: ₺530.81
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| SKU / Model | 200281-FD123824B48 |
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | VENTUS |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 120x120x38 |
| Nominal Voltaj | 24 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.8 A |
| Nominal Güç | 19.2 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 4800 RPM |
| Hava Akışı | 190.4 CFM |
| Ses Seviyesi | 59.2 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |
200281-FD123824B48 - FAN 120x120x38MM 24V 0.80A 19.20W 4800RPM BB
₺636.97
