Stokta
SAVIOR COMP.
SA18065H1B-H - FAN 180x180x65MM 110V 0.45A 50W 3000RPM BB SAVIOR
₺1,735.97
Vergisiz Fiyat: ₺1,446.64
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | SAVIOR COMP. |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 180x180x65 |
| Nominal Voltaj | 100 V-120 V |
| AC/DC | AC |
| Nominal Akım | 0.46/0.44 A |
| Nominal Güç | 50/45 W |
| Frekans | 50/60 Hz |
| Hız | 2600/3000 RPM |
| Hava Akışı | 345/395 CFM |
| Ses Seviyesi | 63/68 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Terminals |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 5 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |
SA18065H1B-H - FAN 180x180x65MM 110V 0.45A 50W 3000RPM BB SAVIOR
₺1,735.97
