Stokta
TIDAR
RQA20572 HBL - FAN 205x205x72MM 220V 400CFM BB
₺2,946.62
Vergisiz Fiyat: ₺2,455.52
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | TIDAR |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 205x205x72 |
| Nominal Voltaj | 220 V |
| AC/DC | AC |
| Nominal Akım | 0.35/0.45 A |
| Nominal Güç | 68/78 W |
| Frekans | 50/60 Hz |
| Hız | 2850 RPM |
| Hava Akışı | 530 CFM |
| Ses Seviyesi | 65 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | N/A |
| Kanat Sayısı | 5 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +60 °C |
RQA20572 HBL - FAN 205x205x72MM 220V 400CFM BB
₺2,946.62
