Stokta
TIDAR
RQA20060 HBL - FAN 200x200x60MM 220V 0.30A 44W 2400RPM BB
₺904.33
Vergisiz Fiyat: ₺753.61
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | TIDAR |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 200x200x60 |
| Nominal Voltaj | 220 V |
| AC/DC | AC |
| Nominal Akım | 0.38 A |
| Nominal Güç | 40 W |
| Frekans | 50/60 Hz |
| Hız | 2400 RPM |
| Hava Akışı | 420 CFM |
| Ses Seviyesi | 42 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 5 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +60 °C |
RQA20060 HBL - FAN 200x200x60MM 220V 0.30A 44W 2400RPM BB
₺904.33
