Stokta
TIDAR
RQA17250 HBL - FAN 172x150x51MM 220V 0.23A 32W 2600RPM BB WIRE
₺458.20
Vergisiz Fiyat: ₺381.83
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | TIDAR |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 172x150x50 |
| Nominal Voltaj | 220 V |
| AC/DC | AC |
| Nominal Akım | 0.23 A |
| Nominal Güç | 35 W |
| Frekans | 50/60 Hz |
| Hız | 2600 RPM |
| Hava Akışı | 150 CFM |
| Ses Seviyesi | 35 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +60 °C |
RQA17250 HBL - FAN 172x150x51MM 220V 0.23A 32W 2600RPM BB WIRE
₺458.20
