Stokta
TIDAR
RQA17055HA1BL - FAN 170x51MM 220V 0.30A 46-44W 2600RPM BB MET
₺1,175.64
Vergisiz Fiyat: ₺979.70
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | TIDAR |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 162x150x55 |
| Nominal Voltaj | 220 V |
| AC/DC | AC |
| Nominal Akım | 0.3 A |
| Nominal Güç | 46 W |
| Frekans | 50/60 Hz |
| Hız | 2600 RPM |
| Hava Akışı | 230 CFM |
| Ses Seviyesi | 52 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +40 °C |
RQA17055HA1BL - FAN 170x51MM 220V 0.30A 46-44W 2600RPM BB MET
₺1,175.64
