Stokta
SAVIOR COMP.
RCL2720S1-C - FAN BLOWER 273x220x202MM 220V-240VAC SAVIOR
₺4,341.84
Vergisiz Fiyat: ₺3,618.20
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Salyangoz Fanlar |
| Üretici Firma | SAVIOR COMP. |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 273x220x202 |
| Nominal Voltaj | 230 V |
| AC/DC | AC |
| Nominal Akım | 0.8/0.9 A |
| Nominal Güç | 150/180 W |
| Frekans | 50/60 Hz |
| Hız | 1300/1500 RPM |
| Hava Akışı | 511/568 CFM |
| Ses Seviyesi | 61/63 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Terminals |
| Rulman Tipi | Sleeve |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |
RCL2720S1-C - FAN BLOWER 273x220x202MM 220V-240VAC SAVIOR
₺4,341.84
