Stokta
PF MOTOR & FAN
PF9225D24HBL - FAN 92x92x25MM 24V 0.20A 4.80W 4100RPM BB 2WIRE
₺244.54
Vergisiz Fiyat: ₺203.79
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | PF MOTOR & FAN |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 92x92x25 |
| Nominal Voltaj | 24 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.2 A |
| Nominal Güç | 4.8 W |
| Frekans | 50 Hz |
| Hız | 4100 RPM |
| Hava Akışı | 86 CFM |
| Ses Seviyesi | 46 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Dual Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |
PF9225D24HBL - FAN 92x92x25MM 24V 0.20A 4.80W 4100RPM BB 2WIRE
₺244.54
