Stokta
PF MOTOR & FAN
PF6025D24HBL - FAN 60x60x25MM 24V 0.15A 3.70W 5000RPM BB 2WIRE
₺214.57
Vergisiz Fiyat: ₺178.81
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | PF MOTOR & FAN |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 60x60x25 |
| Nominal Voltaj | 24 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.15 A |
| Nominal Güç | 3.6 W |
| Frekans | 50 Hz |
| Hız | 4500 RPM |
| Hava Akışı | 24.3 CFM |
| Ses Seviyesi | 32 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |
PF6025D24HBL - FAN 60x60x25MM 24V 0.15A 3.70W 5000RPM BB 2WIRE
₺214.57
