Stokta Yok
HENGTAI
DB07530B12LA - FAN 75x75x30MM 12VDC 0.35A 2.40W 3630RPM
₺336.08
Vergisiz Fiyat: ₺280.07
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Salyangoz Fanlar |
| Üretici Firma | HENGTAI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 75x75x30 |
| Nominal Voltaj | 12 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.2 A |
| Nominal Güç | 2.4 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 3630 RPM |
| Hava Akışı | 12.66 CFM |
| Ses Seviyesi | 44.1 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Dual Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |
DB07530B12LA - FAN 75x75x30MM 12VDC 0.35A 2.40W 3630RPM
₺336.08
Hızlı Stok Bilgisi Al
