Stokta
HENGTAI
DA08025B12HG - FAN 80x80x25MM 12V 0.40A 4.80W 3500RPM 4 WIRE
₺360.55
Vergisiz Fiyat: ₺300.46
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | HENGTAI |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Boyutu | 80x80x25 |
| Nominal Voltaj | 12 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.4 A |
| Nominal Güç | 2.04 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 3500 RPM |
| Hava Akışı | 50.35 CFM |
| Ses Seviyesi | 36 dB-A |
| Pin Yapısı | 4 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |
DA08025B12HG - FAN 80x80x25MM 12V 0.40A 4.80W 3500RPM 4 WIRE
₺360.55
