Stokta
HENGTAI
DA04010S12D - FAN 40x40x10MM 12V 0.04A 0.48W 4000RPM
₺103.27
Vergisiz Fiyat: ₺86.06
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | HENGTAI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Boyutu | 40x40x10 |
| Nominal Voltaj | 12 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.03 A |
| Nominal Güç | 0.36 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 4000 RPM |
| Hava Akışı | 4.39 CFM |
| Ses Seviyesi | 21 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Sleeve |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 9 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |
DA04010S12D - FAN 40x40x10MM 12V 0.04A 0.48W 4000RPM
₺103.27
