Stokta
HENGTAI
AA22060B22HL - FAN 220x60MM 220V 0.27A 39W 2800RPM BB 2WIRE
₺3,263.28
Vergisiz Fiyat: ₺2,719.40
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | HENGTAI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 220x60 |
| Nominal Voltaj | 200 V-240 V |
| AC/DC | AC |
| Nominal Akım | 0.27/0.25 A |
| Nominal Güç | 52/50 W |
| Frekans | 50/60 Hz |
| Hız | 2800/3200 RPM |
| Hava Akışı | 335/350 CFM |
| Ses Seviyesi | 63/68 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 5 |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
AA22060B22HL - FAN 220x60MM 220V 0.27A 39W 2800RPM BB 2WIRE
₺3,263.28
