Stokta
HENGTAI
AA12038S22HT-7 - FAN 120x120x38MM 220V 0.12A 23W 2900RPM ULTRA
₺464.70
Vergisiz Fiyat: ₺387.25
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | HENGTAI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Boyutu | 120x120x38 |
| Nominal Voltaj | 200 V-240 V |
| AC/DC | AC |
| Nominal Akım | 0.12/0.1 A |
| Nominal Güç | 23/20 W |
| Frekans | 50/60 Hz |
| Hız | 2500/2900 RPM |
| Hava Akışı | 87/98 CFM |
| Ses Seviyesi | 45/47 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Terminals |
| Rulman Tipi | Sleeve |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |
AA12038S22HT-7 - FAN 120x120x38MM 220V 0.12A 23W 2900RPM ULTRA
₺464.70
