Stokta Yok
HENGTAI
AA12038S11HT - FAN 120x120x38MM 110V 0.24A 23W 3000RPM
₺0.00
Vergisiz Fiyat: ₺0.00
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | HENGTAI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Boyutu | 120x120x38 |
| Nominal Voltaj | 100 V-120 V |
| AC/DC | AC |
| Nominal Akım | 0.24/0.21 A |
| Nominal Güç | 23/20 W |
| Frekans | 50/60 Hz |
| Hız | 2600/3000 RPM |
| Hava Akışı | 83/92 CFM |
| Ses Seviyesi | 40/43 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Terminals |
| Rulman Tipi | Sleeve |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 5 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |
AA12038S11HT - FAN 120x120x38MM 110V 0.24A 23W 3000RPM
₺0.00
Hızlı Stok Bilgisi Al
