Stokta Yok
VENTUS
200231-FD122524B50 - FAN 120x120x25MM 24V 0.60A 14,40W 5000RPM BB
₺721.20
Vergisiz Fiyat: ₺601.00
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | VENTUS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 120x120x25 |
| Nominal Voltaj | 24 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.6 A |
| Nominal Güç | 14.4 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 5000 RPM |
| Hava Akışı | 150.71 CFM |
| Ses Seviyesi | 56.6 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |
200231-FD122524B50 - FAN 120x120x25MM 24V 0.60A 14,40W 5000RPM BB
₺721.20
Hızlı Stok Bilgisi Al
