Stokta
SANYO DENKI
109P0524A701- - FAN 52x52x15mm 24V 0.11A 2.64W 6800RPM
₺0.00
Vergisiz Fiyat: ₺0.00
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | SANYO DENKI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Boyutu | 52x52x15 |
| Nominal Voltaj | 24 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.11 A |
| Nominal Güç | 2.64 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 6800 RPM |
| Hava Akışı | 13.24 CFM |
| Ses Seviyesi | 36 dB-A |
| Pin Yapısı | 3 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 9 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +60 °C |
109P0524A701- - FAN 52x52x15mm 24V 0.11A 2.64W 6800RPM
₺0.00
