Stokta Yok
COMCHIP
CZRB5359B-HF - DIODE ZENER 5W 24V ±5% DO214AA (SMB) SMT
₺101.25
Vergisiz Fiyat: ₺84.38
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | COMCHIP |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AA (SMB) |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Polarite | Cathode |
| Güç (Max) | 5 W |
| Ters Akım | 500 nA |
| Empedance (Zzt) | 3.5 Ohms |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 24 V |
| Tolerans | ±5 % |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
CZRB5359B-HF - DIODE ZENER 5W 24V ±5% DO214AA (SMB) SMT
₺101.25
Hızlı Stok Bilgisi Al
