Stokta
COMCHIP
CPDT-12V - DIODE TVS 25W 12V SOT23-3
₺24.37
Vergisiz Fiyat: ₺20.31
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | COMCHIP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| TVS Diyot Tipi | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Dual |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Yön | Bi-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 12 V |
| Ters Akım | 100 nA |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 1 A |
| Güç (Tepe Darbe) | 25 W |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
CPDT-12V - DIODE TVS 25W 12V SOT23-3
₺24.37
