HCPL-817-500E - IC-817 OPTOISO TRANS AC INPUT 5000V SO4 AVAGO
- Marka: BROADCOM
- Ürün Kodu: HCPL-817-500E
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺11.40
- Vergisiz Fiyat: ₺9.50
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | BROADCOM |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMD4 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| İletim Voltajı | 1.2 V |
| Çıkış Voltajı | 70 V |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Akım Transfer Oranı | %50 - %600 |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +100 °C |
| İzolasyon Voltajı | 5000 VRMS |
| Özellikler | Phototransistor Optocoupler |
Etiketler: IC-817 OPTOISO TRANS AC INPUT 5000V SO4 AVAGO - HCPL-817-500E, HCPL-817-500E, Optokuplörler, Fotokuplörler ve Optikler
