N20SP033M-5 - INRUSH CURRENT LIMITERS 20MM 33R AT 25C
- Marka: BRIGHTKING-UPPERMOST
- Ürün Kodu: N20SP033M-5
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺118.73
- Vergisiz Fiyat: ₺98.94
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Demeraj Akım Sınırlayıcılar |
| Üretici Firma | BRIGHTKING-UPPERMOST |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Disc |
| Direnç (25°C) | 33 Ohms |
| Akım - Steady State (Maks) | 3 A |
| Gövde Boyutu | 20 mm |
| Pin Aralığı | 7.5 mm |
| Tolerans | ±20 % |
| Uygulamalar | N/A |
Etiketler: INRUSH CURRENT LIMITERS 20MM 33R AT 25C - N20SP033M-5, N20SP033M-5, Devre, Akım ve Gerilim Koruyucular

