Stokta
VARTA
SUPER HEAVY DUTY AA B4 - ÇİNKO KARBON PİL SUPER HEAVY DUTY 4xAA BLISTER 4LÜ
₺46.25
Vergisiz Fiyat: ₺38.55
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Çinko-Karbon Piller |
| Üretici Firma | VARTA |
| Paket Tipi | BLISTER |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Pil Tipi | Cylindrical |
| Montaj Tipi | Button |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Hücre Boyutu | AA |
| Nominal Voltaj | 1.5 V |
| Nominal Kapasite | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 14.5 mm |
| Yükseklik | 50.5 mm |
SUPER HEAVY DUTY AA B4 - ÇİNKO KARBON PİL SUPER HEAVY DUTY 4xAA BLISTER 4LÜ
₺46.25
