Stokta Yok
ENERFORCE
LP403048 - BATTERY LI-POLYMER 3.7V 600mAh WITH PCM+MOLEX 5264
₺89.48
Vergisiz Fiyat: ₺74.57
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Lityum Piller |
| Üretici Firma | ENERFORCE |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Pil Tipi | Polymer |
| Hücre Boyutu | 403048 |
| Montaj Tipi | Wire With Connector |
| Pin Sayısı | 2 Pins |
| Nominal Kapasite | 600 mAh |
| Nominal Voltaj | 3.7 V |
| Uzunluk | 48 mm |
| Genişlik | 30 mm |
| Yükseklik | 3.85 mm |
LP403048 - BATTERY LI-POLYMER 3.7V 600mAh WITH PCM+MOLEX 5264
₺89.48
Hızlı Stok Bilgisi Al
