Stokta
VARTA
LONGLIFE POWER AAA B8 - ALKALİN PİL LONGLIFE POWER 8xAAA BLISTER 8Lİ
₺274.56
Vergisiz Fiyat: ₺228.80
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Alkalin Piller |
| Üretici Firma | VARTA |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Pil Tipi | Cylindrical |
| Hücre Boyutu | AAA |
| Montaj Tipi | Button |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Nominal Kapasite | N/A |
| Nominal Voltaj | 1.5 V |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 10.5 mm |
| Yükseklik | 44.5 mm |
LONGLIFE POWER AAA B8 - ALKALİN PİL LONGLIFE POWER 8xAAA BLISTER 8Lİ
₺274.56
