Stokta
VARTA
LONGLIFE AA B4 - ALKALİN PİL LONGLIFE 4xAA BLISTER 4Lİ
₺71.73
Vergisiz Fiyat: ₺59.77
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Alkalin Piller |
| Üretici Firma | VARTA |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Pil Tipi | Cylindrical |
| Hücre Boyutu | AA |
| Montaj Tipi | Button |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Nominal Kapasite | 2800 mAh |
| Nominal Voltaj | 1.5 V |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 14.5 mm |
| Yükseklik | 50.5 mm |
LONGLIFE AA B4 - ALKALİN PİL LONGLIFE 4xAA BLISTER 4Lİ
₺71.73
