Stokta
GREAT POWER
GSP753448 - BATTERY Lİ-POLYMER 3.7V 1300mAh WITH PCMMOLEX 52-3
₺351.44
Vergisiz Fiyat: ₺292.87
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lityum Piller |
| Üretici Firma | GREAT POWER |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Pil Tipi | Polymer |
| Hücre Boyutu | N/A |
| Montaj Tipi | Wire With Connector |
| Pin Sayısı | 2 Pins |
| Nominal Kapasite | 1300 mAh |
| Nominal Voltaj | 3.7 V |
| Uzunluk | 48.5 mm |
| Genişlik | 24.5 mm |
| Yükseklik | 7.5 mm |
GSP753448 - BATTERY Lİ-POLYMER 3.7V 1300mAh WITH PCMMOLEX 52-3
₺351.44
