Stokta
EEMB
ER26500 - BATTERY LİTHIUM 3.6V 9000mA EEMB
₺582.72
Vergisiz Fiyat: ₺485.60
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lityum Piller |
| Üretici Firma | EEMB |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Pil Tipi | Cylindrical |
| Hücre Boyutu | C |
| Montaj Tipi | Button |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Nominal Kapasite | 9000 mAh |
| Nominal Voltaj | 3.6 V |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 26.2 mm |
| Yükseklik | 50 mm |
ER26500 - BATTERY LİTHIUM 3.6V 9000mA EEMB
₺582.72
