Stokta
GREAT POWER
CR2477 - BATTERY 3V 1000MAH LITHIUM GPB
₺71.18
Vergisiz Fiyat: ₺59.31
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lityum Piller |
| Üretici Firma | GREAT POWER |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Pil Tipi | Coin |
| Hücre Boyutu | CR2477 |
| Montaj Tipi | With Holder |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Nominal Kapasite | 950 mAh |
| Nominal Voltaj | 3 V |
| Uzunluk | 24.5 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 7.7 mm |
CR2477 - BATTERY 3V 1000MAH LITHIUM GPB
₺71.18
