Stokta
EEMB
CR2450H - BATTERY 3V LITTIUM 600mA PINSIZ EEMB
₺41.98
Vergisiz Fiyat: ₺34.98
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lityum Piller |
| Üretici Firma | EEMB |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Pil Tipi | Coin |
| Hücre Boyutu | CR2450 |
| Montaj Tipi | With Holder |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Nominal Kapasite | 600 mAh |
| Nominal Voltaj | 3 V |
| Uzunluk | 24.5 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 5 mm |
CR2450H - BATTERY 3V LITTIUM 600mA PINSIZ EEMB
₺41.98
