Stokta Yok
EEMB
CR2032-VAY3-A10700 - BATTERY 3V LITHIUM 3PIN YATAY EEMB
₺15.41
Vergisiz Fiyat: ₺12.84
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Lityum Piller |
| Üretici Firma | EEMB |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Pil Tipi | Coin |
| Hücre Boyutu | CR2032 |
| Montaj Tipi | THT Pin Type |
| Pin Sayısı | 3 Pins |
| Nominal Kapasite | 210 mAh |
| Nominal Voltaj | 3 V |
| Uzunluk | 20 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 3.2 mm |
CR2032-VAY3-A10700 - BATTERY 3V LITHIUM 3PIN YATAY EEMB
₺15.41
Hızlı Stok Bilgisi Al
