Stokta
ORION
CR2032-ORION - CR 2032 DÜĞME PİL-LİTYUM 3V TRAY
₺8.88
Vergisiz Fiyat: ₺7.40
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Lityum Piller |
| Üretici Firma | ORION |
| Paket Tipi | BLISTER |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Pil Tipi | Coin |
| Hücre Boyutu | CR2032 |
| Montaj Tipi | With Holder |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Nominal Kapasite | 200 mAh |
| Nominal Voltaj | 3 V |
| Uzunluk | 20 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 3.2 mm |
CR2032-ORION - CR 2032 DÜĞME PİL-LİTYUM 3V TRAY
₺8.88
